S.H.I.E.L.D. – Seznamte se s členy Jossova nového pilotu!

TVLine se podařilo získat informace ke castingu postav do Jossova nového seriálu na motivy Anvengers. Tak jdeme rovnou na věc – tady jsou některé z nich. Osobně bych ráda vyzdvihla velmi kreativní a citlivý výběr jmen, konkrétně toho prvního :)

Skye – žena mezi 25 – 30 lety, zábavná, starostlivá a sebejistá – se schopností získat převahu díky svému důvtipu a šarmu

Agent Grant Ward – Drsný fyzický typ s chladnou hlavou. Ne příliš nadaný v oblasti mezilidských vztahů.

Agent Althea Rice – Také známá jako “Kavalérie”. Tahle vojanda každým coulem má neuvěřitelné znalosti v oblasti zbraní a pilotování letounů. Její zkušenosti však způsobily, že je velmi tichá a trochu narušená.

Agent Leo Fitz a Agent Jemma Simmons – Tihle dva prošli společně tréninkem a stále spolu tráví spoustu času. Jejich sourozenecký vztah je ještě umocněn jejich společnými nerdovskými zájmy – ona se vyzná biologií a chemií, on je machr na technickou stránku zbraní.

Nepřipomínají vám ty postavy někoho? A taky – koho byste do těchhle rolí obsadili?

Komentáře:

  1. Skye napsal:

    Takže Firefly meets Dollhouse :D nice.
    Já mám do role Althei situovanou Heather Morris, ale chápu, že jsem asi v menšině :-X

  2. jhrspike napsal:

    Ty popisy postav jsou velice zajímavé, co se týká obsazení tak do té první role bych obsadil buď Felicii Day nebo Summer Glau. Do role drsného agenta bych určitě obsadil Adama Baldwina, ten se na něco podobného velice hodí. Do role agentky Althei Rice by se podle mě skvěle hodila Eliza Dushku a do rolí té dvojce agentu co k sobě mají tak blízko bych obsadil třeba Lizzy Caplan a třeba Zacharyho Leviho (vím, že Lizzy Caplan hrála v krátkém filmu Marvel One-Shot: Item 47 ale i tak by se mi v tomto seriálu líbila), toto nebo podobné obsazení by mi udělalo velikou radost.

Napište komentář