Se kterým hercem byste se rádi setkali?

Dnes tady pro vás mám anketu. Cony s herci jsou stále častější záležitost nejen v Evropě, ale i u nás. A protože i my máme na seznamu několik lidí, se kterými bychom se rádi setkali, zajímal by nás váš názor. Konkrétně: Na koho byste byli ochotni přijet se do Prahy podívat a kolik byste za to byli ochotni zaplatit.

Jak takové akce fungují? Většinou se zvlášť prodávají lístky na vstup na talk, ke kterému je možno přikoupit focení s hercem a jeho autogram. Vstupenky se také prodávají v různých nadstandardních balíčcích, nicméně pro účely této ankety jsou uvedeny pouze ceny obyčejného vstupného (bez focení a autogramu). Ceny také neobsahují náklady na ubytování a stravu, pokud jste mimopražští.

Na Q&A máte nejen možnost vidět a slyšet herce na vlastní oči a uši, ale také mu položit otázku, nebo si jej vyfotit (bez blesku). U focení či podepisování je většinou možnost prohodit s ním pár slov takzvaně „mezi čtyřma očima“.

DOTAZNÍK ]

Prosím, odpovídejte co nejpravdivěji – tedy nejen podle toho, s kým byste se rádi setkali, ale i podle toho, kolik peněz byste byli ochotni za setkání zaplatit.

Komentáře:

 1. Ondra Laur napsal:

  Zachary Levy, Yvonne Strahovski, Adam Baldvin, Joshua Gomez :D Chuck the best :D

 2. Kris napsal:

  Yvonne Strahovski,Zachary Levi,Matt Smith,Adam Baldvin,David Tennant,Joshua Gomez :D

 3. Honza napsal:

  Zachary Levy, Yvonne Strahowski, Adam Baldvin, Joshua Gomez

 4. Anonymní napsal:

  Zachary Levy

 5. Pavel napsal:

  Chtěl bych vidět Yvonne Strahowski zaplatil bych za to do 1000,– Kč

 6. Katy napsal:

  Skvělý nápad, anketa už je vyplněná :), dala bych nevím co, a bych už konečně mohla někoho z BtVS/AtS potkat :(. Určitě o tom napíšu i na svém blogu

Napište komentář